Vårterminen 8 Januari – 15 juni 2024
Hejsan här kan du ladda ner träningstiderna för VT-24 i pdf format
A – hallen
Måndag | ||
17:00 – 18:00 | Barn nybörjare 7 – 9 år | Ida F. |
18:00 – 19:00 | Barn orange / violett 7 – 9 år | Arvid K. |
19:00 – 20:00 | Vuxna basics class (nybörjare) | Ingmar J. |
20:00 – 21:00 | Vuxna violett – blå | Ingmar J. |
Tisdag | ||
17:00 – 18:00 | Barn brunt | Ingmar J. |
18:00 – 19:00 | Barn brazilian jiu jitsu | Mattias J. |
19:00 – 20:00 | Kick- och thaiboxning | Juan-Pablo P. |
20:00 – 21:00 | Vuxna brazilian jiu jitsu | Rikard N. |
Onsdag |
||
17:00 – 18:00 | Barn nybörjare 7 – 9 år | Ida F. |
18:00 – 19:00 | Barn orange / violett 7 – 9 år | Arvid K. |
19:00 – 20:00 | Vuxna basics class (nybörjare) | Ingmar J. |
20:00 – 21:00 | Vuxna violett – blå | Ingmar J. |
Torsdag | ||
17:20 – 18:00 | Small Kenpo Tigers (start vecka 6) | Erika J. |
18:00 – 19:00 | Barn orange 7 – 9 år | Andreas K. |
19:00 – 20:00 | Kick- och thaiboxning |
Juan-Pablo P. |
20:00 – 21:00 | Vuxna brazilian jiu jitsu | Rikard N. |
Fredag | ||
17:00 – 18:00 | Barn orange /violett 10 – 12 år | Erika J. |
18:00 – 19:00 | Barn brunt | Ingmar J. |
Lördag |
||||
11:00 – 12:00 | Europeisk svärdskonst | Alexander N. | ||
16:00 – 17:00 | Ungdomar brazilian jiu jitsu (14-18 år) | Almin S. | ||
Söndag 19:00 – 20:00 Kick och thaiboxning Juan-Pablo P. |
B – hallen
Måndag | ||
17:00 – 18:00 | Barn orange – violett 10 – 12 år | Erika J. |
18:00 – 19:00 | Barn gult 7 – 9 år | Ville K. |
19:00 – 20:00 | Vuxna gult / orange | Dragan Z. |
20:00 – 21:00 | Vuxna Öppen matta / extra pass | Dragan Z. |
Tisdag |
||
17:00 – 18:00 | Barn blå | Milo K. |
18:00 – 19:00 | Barn orange 7 – 9 år | Andreas K. |
19:00 – 20:30 | Vuxna grönt / svart | Ingmar J. |
20:30 – 21:30 | Systema (rysk kampsport) | Martin L. |
Onsdag | ||
17:00 – 18:00 | Barn nybörjare – gult 10 – 12 år | Morgan A. |
18:00 – 19:00 | Barn gult 7 – 9 år | Ville K. |
19:00 – 20:00 | Vuxna gult / orange | Dragan Z |
20:00 – 21:00 | Öppen matta / extra pass | Dragan Z. |
Torsdag | ||
17:00 – 18:00 | Barn brazilian jiu jitsu | Mathias J. |
18:00 – 19:00 | Ungdomar brazilian jiu jitsu (14-18 år) | Almin S. |
19:00 – 20:30 | Vuxna grönt / svart | Ingmar J. |
20:30 – 21:30 | Systema (rysk kampsport) | Stefan P. |
Fredag | ||
17:00 – 18:00 | Öppen matta | |
18:00 – 19:00 | Barn blå | Milo K. |
Lördag 10:00 – 11:00 Självförsvarskurs för alla Morgan A. 11:00 – 12:00 Barn nybörjare – gult 10 – 12 år Morgan A. |